Dzień otwarty Wydziału Chemicznego

Zastanawiacie się, jaki kierunek wybrać, aby znaleźć zatrudnienie w firmach z branży chemicznej? Maturę macie dopiero za rok i chcielibyście wiedzieć, jakie przedmioty zdawać, aby dostać się na Politechnikę Łódzką? Zapraszamy na Dzień otwarty Wydziału Chemicznego 6 czerwca 2023 r.

W programie wydarzenia znajdują się spotkania z kilkunastoma firmami z przemysłu chemicznego, podczas których dowiecie się, jakie są możliwości zatrudnienia po kierunkach studiów na Wydziale Chemicznym. Na pasjonatów chemii czekają także wykłady o najnowszych osiągnięciach naukowych i tendencjach w branży chemicznej, dzięki którym możecie odkryć, który obszar chemii chcecie rozwijać. Nie zabraknie także spotkań poświęconych inpirującym wyjazdom zagranicznym. Będziecie mogli z pierwszej ręki dowiedzieć się wszystkiego o zasadach przyjęć na Politechnikę Łódzką oraz o ofercie edukacyjnej Wydziału. 6 czerwca odkryjecie swoją pasję i ułożycie plan dalszej ściezki na studiach i w pracy zawodowej!

Z okazji dnia otwartego Wydziału Chemicznego czeka na Was konkurs posterowy, w którym możecie wziąć udział indywidualnie lub w grupach, a nawet całą klasą. Aby wziąć udział w konkursie, nalezy przygotować plakat, który
przedstawia zagadnienia teoretyczne, stanowiące odpowiedź na pytanie „Jak wytworzyć prąd, jeśli nie ze spalania węgla i gazu ziemnego?”. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Sprawdźcie program wydarzenia i przekażcie go swoim nauczycielom.

Do zobaczenia na Politechnice Łódzkiej!

Uwaga: na wydarzenie obowiązują zapisy, których dokonuje nauczyciel. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.